В Україні розпочалися зйомки вітчизняного вестерну

24 Вересня 2016 11:33

Локаціями для фільму стала Київщина та ХмельниччинаКінострічку про громадянську війну в Україні почали знімати цього вересня, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Gazeta.ua.

Історична драма режисера Івана Кравчишина носить назву “Троє”.

Дія відбувається в 1920-х – наприкінці громадянської війни в Україні.

Фільм про цінності свободи і справжньої дружби, каже продюсер Ігор Савиченко: “Ці поняття визначали справжніх героїв у той складний час. Люди, стомлені війною, з останніх сил боролися за волю і чітко розуміли, що радянська доба наступає невідворотно. Троє головних героїв намагаються втекти від чекістів через Польщу до Франції. Один – колишній поручик царської армії та війська Нестора Махна, другий – простий робітник-вантажник. Грабують броньовик із грошима Червоної армії. Третім до них приєднується водій машини. Їх переслідують. В фільмі багато напружених гонитв, розмов про життя. У кожного героя своя мотивація, історія”.

Основні зйомки відбуваються в Києві, в Музеї народного побуту й архітектури в Пирогові. Також у місті Старокостянтинів і селі Самчики на Хмельниччині.

“Ці локації далеко від столиці, але там місця збереглися такими, як 100 років тому. Задумали цей фільм 2010-го. Сценарій класичного вестерна на українському історичному ґрунті писали Віталій Потрух і Тарас Антипович. Творчі люди відчувають, що відбувається в суспільстві. Те, що написане не за кон’юктурою, а за відчуттями, – стає актуальним через деякий час. Такі фільми позачасові”, – додає продюсер.

Головні ролі грають Артемій Єгоров, Євген Піднебесний, Роман Ясиновський.

Бюджет картини становить 18 млн грн.

Вже за рік обіцяють показати фільм на великому екрані.

Джерело: depo.ua