Як готуються до Євробачення-2017 Києві: на Броварському проспекті приберуть кіоски, відремонтують сквери і розв’язки

19 Вересня 2016 12:20

17_main

Підготовка до Євробачення-2017 стартує через два тижні. “Саме такий термін потрібен, щоб оцінити масштаби робіт, які потрібно провести навколо МВЦ на Броварському проспекті”, – кажуть в мерії. Там обіцяють прибрати всі незаконні кіоски, які опиняться на шляху проходження туристів, відремонтувати дороги і впорядкувати всі сквери.

МАЙДАНЧИК. Поки що договір МВЦ з організаторами Євробачення-2017 не підписаний. Це має відбутися найближчим часом. “Ми готові до конкурсу, потрібно тільки вдосконалити систему вентиляції – добудовувати і пристроювати нічого не доведеться. Розробили попередній план-схему розміщення самого конкурсу (див. Інфографіку). Але це лише попередні начерки, які готувалися як заявка на прийняття конкурсу в Києві. Все ще багато разів змінюватиметься, і остаточно, де і як все розміститься в комплексі, буде відомо пізніше. Ми чекаємо рекомендацій від організаторів конкурсу і виконаємо всі їхні вимоги”, – кажуть в МВЦ.

1_06

ДОРОГИ І КІОСКИ. У мерії кажуть, що до кінця вересня будуть сформовані оргкомітет з проведення конкурсу і програма його проведення, де пропишуть всі видаткові статті. “Ми підрахуємо, у скільки обійдеться ремонт транспортних розв’язок, доріг і тротуарів навколо МВЦ. Потрібно скласти перелік вулиць, що потребують ремонту. Все це буде внесено до міськбюджету на наступний рік. Також потрібно оцінити стан всіх інженерних комунікацій. Всі незаконні МАФи, які розташовані на підходах до МВЦ, будуть знесені найближчим часом”, – запевняє радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець.

Він додає, що в цьому районі приберуть і законні кіоски, а з їх власниками домовлятимуться про переміщення до інших районів, щоб вони не заважали людям в новому місці. “Ми їх перенесемо, щоб звільнити цей простір. І туристи не ходили біля кіосків з шаурмою і шкарпетками”, – додає Білоцерківець.

Остаточно повинні облаштувати Микільсько-Слобідську набережну і вирішити питання з облаштуванням довгобудів. Один з них, біля метро “Лівобережна“, хочуть перетворити на великий екран Євробачення, закривши спецбанером. “Все сквери в районі МВЦ чекає ремонт – будуть нові лавочки, квіткові композиції та достатня кількість туалетів”, – додають в мерії. В управлінні туризму запевняють, що розглядають облаштування фан-зон під Євробачення-2017, але поки що з точними їх адресами остаточно не визначилися, скоріш за все, це будуть Поштова, Троїцька площі.

Джерело: Сегодня