Як місячне затемнення впливатиме на українців

11 Вересня 2016 13:56

тНаступного тижня українці переживуть ще одне затемнення. Цього разу – місячне. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла харківський астролог Олена Максимова.

“Затемнення матимемо 16 вересня, – каже Максимова. – Тиждень виявиться непростим. Побережіть себе і своє тіло. Не варто розпочинати курс ін’єкцій. Перенесіть на наступний тиждень будь-які операції. Навіть невеликі пошкодження тіла можуть спровокувати сильну кровотечу. Не можна робити татуювання і пірсинг. Скасуйте візит до косметолога”.

За словами астролога, тиждень у багатьох знаків пройде на нервах.

“Зараз українці переживають сезон затемнень, який триває два тижні. Сонячне ми мали 1 вересня. Проблеми накопичуються, вирішити їх самостійно не вдається. Люди страждають від депресії, опускають руки. А затемнення просто треба пережити. Краще підбивати підсумки і завершувати справи, які затяглися”, – говорить Олена.

Під час місячного затемнення не варто звільнятися з роботи і переїжджати на нове місце проживання.

“Це невдалий час, аби звільнятися, бо скоро пошкодуєте про своє рішення, – пояснює астролог. – Нову роботи знайдете швидко, але вона буде не до душі. Заробітки обіцятимуть великі, але зарплату часто затримуватимуть. Добре почуватимуться люди творчих професій і ті, хто має хороше почуття гумору. Вдало справи підуть у програмістів і архітекторів. Більше займайтеся фізичною працею. Уникайте дискусій. Багатьом вдасться створити шедеври своїми руками”.

За прогнозом астролога, через затемнення можуть непокоїти фобії і безсоння. В цей час краще скасувати переїзди і ремонти, перенести шлюби, розлучення, поділ спадку.

Джерело: gazeta.ua