Троєщина втрачає статус «кримінального серця» столиці

13 Жовтня 2016 11:13
Троєщина втрачає статус «кримінального серця» столиці

Редакція столичного інформаційного портала «Обозреватель» опублікувала інфографіку, зміст якої суттєво перевертає уявлення про ситуацію зі злочинністю в місті Києві. Виявляється, що відомий в колишні роки як один із провідних осередків криміналу столичний район Троєщина значно втратив позиції в рейтингу небезпеки.

За наведеними «Обозревателем» даними, загальний рівень злочинності по столиці за останній рік збільшився майже в половину. З’ясовуючи, в яких саме районах Києва спокійніше жити, журналісти виявили, що найбільш безпечним місцем для проживання традиційно залишається Печерськ. Саме тут фіксується найменша кількість пограбувань (189 за останніх 8 місяців). Крім того, мешканці Печерського району столиці рідше за всіх стають жертвами вбивств (3 особи за 8 місяців).

В цілому кримінальна ситуація в місці залишається традиційно стабільною. На правому березі в рейтингу небезпеки лідирує Солом’янський район (519 пограбувань, 4 вбивства), на другому місці Оболонь (9 вбивств, 429 пограбувань), замикає «трійку лідерів» Святошинський район столиці (469 пограбувань, 4 вбивства).

На лівому березі ситуація виглядає драматичніше. Негативну «пальму першості», як по цій частині міста, так і по всьому Києву, займає Дніпровський район (721 пограбування, 14 вбивств). Частково поступається йому Дарницький район (490 пограбувань, 16 вбивств).

Діаметрально протилежну картину на цьому жахливому тлі являє собою традиційно «кримінальна» Троєщина. За поточний рік тут сталося лише три вбивства. Кількість пограбувань середня, між обома районами лівого берега (588), що в цілому дає право стверджувати: ситуація з правопорядком у Деснянському районі дуже далека від ідеалу. Але загальна динаміка зменшення рівня криміногенної ситуації наглядно демонструє факт перетворення Троєщини з деколи «кримінального серця» столиці на безпечний та зручний спальний район.

Джерело: Вечірній Київ