У Києві знайомитимуть з українськими фільмами і режисерами

2 Жовтня 2016 11:54

 

0_e8a42_d22d728f_XXL

У Києві стартує новий проект «Кіносереда», який знайомитиме з українськими фільмами та їхніми творцями.

Ініціаторами проекту виступають громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) та мистецький простір «АртПРИЧАЛ», повідомляє Культпростір.

«Ми будемо занурюватись у процес кіновиробництва, експериментувати з форматами й шукаюти нові форми взаємодії. «Кіносереда» – це місце, де кожен зможе знайти щось для себе: режисер свого актора, оператор свого режисера, а глядач – своє кіно», – зазначають організатори.

В рамках проекту щосереди проводитимуть покази сучасного кіно українських режисерів, а також майстер-класи, зустрічі з кінематографістами і читки сценаріїв ще не знятих стрічок.

 

Перша «Кіносереда» відбудеться 5 жовтня на «АртПричалі», який розташований на березі Дніпра. Цього вечора будуть демонструвати альманах «Фестиваль Фестивалів», до якого увійшли фільми «У Манчестері йшов дощ» Валерія Кальченка й Антоніо Лукіча, «Чоловіча робота» Марини Степанської, «Син» Філіпа Сотниченка та «Віддалік» Катерини Горностай. Ці стрічки є володарями премій фестивалів «Молодість», Wiz-Art, Одеського міжнародного кінофестивалю, а також знаних закордонних фестивалів. Фільми особисто представлять їхні автори, з якими можна буде поспілкуватися одразу після показу.

Фото зі зйомок фільму “Сторожова застава”/dt.ua

Джерело: ukrinform.ua