Вчені довели – багато працювати шкідливо

31 Жовтня 2016 09:15

Снимок-экрана-2014-01-22-в-12.51.32Люди, що працюють більше 55 годин на тиждень, на 30% більше ризикують отримати цукровий діабет другого типу

Виявляється, багато працювати це не тільки нецікаво, це ще й дуже шкідливо для здоров’я. Так стверджують вчені, які досліджували життя і здоров’я працюючих, а також взяли до уваги кількість годин, яку вони тиждень витрачають на роботу. Результати дослідження опубліковані в журналі The Lancet, передає Percare.

Ендокринологи в своїй праці стверджують, що ті люди, які працюють більше 55 годин на тиждень, на 30% більше ризикують отримати цукровий діабет 2 типу, ніж ті, у кого час роботи менше зазначеної кількості годин.

Важливо також і те, який характер роботи виконується. Якщо робота сидяча або малорухлива, не пов’язана з перебуванням на свіжому повітрі, то ризик зростає в рази. Вчені деякий час назад вже встановили, що 60 годин робочого тижня загрожує ішемічною хворобою серця.

Дослідження проводилося протягом більш 7,5 років, в ньому брали участь працюють люди з Європи, США, Японії та Австралії. Дослідники помітили, що, дійсно, у тих людей, які працювали до 40 годин в тиждень, збільшення ризику розвитку діабету виявлено не було. У той же час, ті люди, які працювали понад 55 годин на тиждень, на 30% виявилися більш схильними до розвитку цукрового діабету 2 типу.

Висновки дослідників, звичайно, не змусять людей скоротити свій робочий тиждень, але багато з них мають задуматися про здоров’я і вчасно його підтримувати.

Джерело:  ukr.segodnya.ua