Вчені з’ясували як інтелект впливає на довголіття

27 Жовтня 2016 12:21
Старість

Німецькі вчені з Інституту еволюційної антропології Товариства Макса Планка встановили прямий взаємозв’язок між високим рівнем інтелекту та схильністю людини до довголіття.

Проходження тесту на IQ допоможе визначити схильність до довголіття: чим вище він від середнього рівня, тим більша ймовірність прожити довге життя, пише Радіо24.

Науковці виконали комплексне дослідження: вони проводили експерименти, а також проаналізували низку статистичних даних та інших дослідницьких проектів на цю тему.

У результаті, антропологи зробили висновок, що люди, які володіють високими інтелектуальними здібностями, живуть довше за тих, чий розумовий розвиток є посереднім або низьким.

Таку закономірність фахівці пояснюють тим, що високий інтелект обумовлює спосіб життя і звички, які забезпечують людині кращу витривалість. Зокрема, розумні люди добре харчуються і стежать за собою, що є профілактикою захворювань, які позначаються на тривалості життя.

Раніше вчені також виявили, що розумовий розвиток вище середнього рівня впливає на процес старіння і дозволяє виглядати молодшим.

Джерело:  24tv.ua