Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» триває в Києві

24 Жовтня 2016 15:12

2_43До 29 жовтня в Києві у Будинку  Центру Української Культури та Мистецтва   ( м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал) триває виставка в’язання «Тепла осінь»!

Що побачите? ВСЕ! Мініатюрні в’язані іграшки розміром менше горошини, в’язання на величезних (в людський зріст!) спицях, в’язані картини, вбрання, іграшки, прикраси та багато іншого. Усе це розмаїття в’язаних виробів неможливо побачити на ярмарках, бо ми представляємо не просто Майстра – ми представляємо Митця!

promo251663365

На вас чекає найбільше мистецьке зібрання в’язаних виробів, яке коли-небудь експонувалось в Україні!

Сьогодні в Україні відбувається небувалий сплеск інтересу до в’язання. Все більше людей починає займатись цим видом рукоділля. Відкриваються змістовні курси, проводяться захоплюючі майстер-класи. Але все це досі відбувалося в глибині, лише серед зацікавлених. Настав час це виправити. Адже в’язання – надзвичайно красивий вид мистецтва!

«Тепла Осінь» – це перша масштабна виставка в’язання в Україні, яка відбудеться саме в мистецькому форматі. Ми маємо за мету показати в’язання як сучасне мистецтво, сповнене нових та цікавих змістів, які неправильно сприймати виключно в ужитковому ключі. Мало хто задумується про те, скільки неймовірних речей можна створити, маючи в руках клубок ниток та пару спиць. Але ми наочно продемонструємо найнеймовірніші зразки в’язання!

На кількох виставкових поверхах будуть представлені найрізноманітніші в’язані вироби: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, елементи декору тощо.

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» об’єднає майстрів з усіх куточків України – від знаних митців до початківців. Ви зможете побачити захоплюючу виставку в’язаних виробів, поспілкуватися з майстрами, відвідати майстер-класи, лекції тощо.

  Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва; бренд аксесуарів для майстрів в’язання «Sunny Onion».

Генеральний медіа-партнер: Видавництво «Бурда Україна».

Графік заходів у межах «Теплої осені»

25 жовтня, 15:00 Майстер-клас із в’язання гачком «Слінгобуси», Поліна Заглада;

27 жовтня, 15:00 Майстер-клас із в’язання гачком «Мандала», Поліна Заглада;

29 жовтня, 15:00 Творча зустріч із майстрами-учасниками Виставки.

*Участь у майстер-класах та лекціях можуть брати лише дорослі.

Дізнатись умови участі та записатись на лекції, майстер-класи, екскурсії можна за № тел. (044) 425-12-66, 093-49-53-756.

Запис – обов’язковий.

Ласкаво просимо!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

Джерело:  Рідна країна