10 цікавих Youtube-каналів, які допоможуть вивчити англійську

19 листопадаа 2016 11:38
Фото: nito103 / Depositphotos

Фото: nito103 / Depositphotos

Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси англійської мови, цілком реально підтягнути його в онлайні – весело, цікаво і навіть безкоштовно.

Добре знати англійську мову сьогодні не тільки модно, але і дуже корисно. Вона допомагає спілкуватися з людьми з різних куточків планети, без проблем подорожувати, отримувати необхідні професійні знання і, що найголовніше, може забезпечити високооплачувану роботу і кар’єрне зростання.
Щоб допомогти вам, ми склали список з 10 Youtube-каналів для вивчення англійської мови. Повірте, це буде цікаво!

 

BBC Learning EnglishНа каналі відомої платформи BBC є безліч цікавих і пізнавальних відеороликів. Щодня з’являються нові відео різних форматів – майстер-класи, відео з лексикою, огляд новин, бізнес-англійська, театральні виступи тощо.

 

Rachel’s EnglishЦей канал буде особливо корисний тим, у кого є труднощі з вимовою. Рейчел навчить вас говорити, як справжній американець! У кожному відео э субтитри для кращого засвоєння матеріалу. Все відео розбите за тематиками:
– How-To – Рейчел розбирає кожен звук і показує, як його правильно вимовляти

– Words that Reduce — як поліпшити сприйняття мови на слух

American English in Real Life — як насправді говорять носії мови

 

Learn English with Papa Teach MeКрім уроків з граматики та вимови, тут ви знайдете багато корисного для поліпшення ділової англійської. Канал містить такі рубрики:

– Англійські прийменники
– Ділова англійська, дебати
– Проміжні уроки: прийменники з часом, сполучники, статті
– Елементарні уроки англійської: граматика, словник

 

Learn English with Ronnie!Якщо ви в граматиці не спец — цей канал для вас. Тут навіть найнудніші правила розкажуть зрозуміло і з гумором. Крім граматики тут можна знайти уроки на тему вимови, ідіом, а також інструкції щодо поведінки в різних ситуаціях спілкування.

 

Англійська по-простому!Цей канал допоможе вам вивчити англійську з нуля. Дуже доступні і цікаві уроки. Крім англійської на каналі є відео-уроки з чеської і румунської мов.

 

Puzzle EnglishНа цьому каналі ви знайдете багато відеоуроків з різних тем: аналіз граматики, секрети та поради з вивчення мови, цікаві вислови з популярних серіалів, а також дізнаєтеся, як насправді говорять “живою” англійською мовою.

 

VOA Learning EnglishМета каналу — навчання англійській мові за допомогою новин. Автори вибирають новину, зупиняють і читають її на повільнішій швидкості, аналізують її, дають коротке визначення і пояснюють особливості вживання слів.

 

DariiaDziubaУроки від українки, яка живе в Канаді. Тут і граматика, і практичні ідіоми, і читання. До речі, окремо у неї є добірка, завдяки якій можна швидко підготуватися до ЗНО.

 

Simple English VideosЦей канал з простими відео-уроками, на яких Вікі і Джей розкажуть вам про правила мови і вимову. Наголос вони роблять на розмовній мові.

 

British Council | LearnEnglish KidsКанал для дітей, які вивчають англійську мову як другу або іноземну мову. Тут ви знайдете мультфільми за мотивами відомих казок, дитячі віршики, мелодії та пісні, які добре запам’ятовуються. Також канал має цікаву рубрику – “Word of the week”, у якій діти з різних країн вимовляють нове англійське слово.

Джерело: nv.ua