У вихідні під Києвом оживе історія

2 листопадаа 2016 10:59

5 і 6 листопада в “Парку Київська Русь” буде проходити розважально-пізнавальна програма “Жива історія”. Досить поширеним в кіно і мультфільмах є сюжет про те, що люди потрапляють до книги, або навпаки, дійові особи та події з книги прориваються в наш світ. Тепер можна пережити такий сюжет в реальному житті, адже в Стародавньому Києві історія насправді оживає.

Перед відвідувачами парку розгорнуться події півторатисячолітньою давності – легенди про Андрія Первозванного, про заснування Києва, про життя племен полян і древлян, про просвітителях Кирила і Мефодія.

Дізнатися про різні сфери життя людей за часів Київської Русі можна, відвідавши музеї, розташовані на території Стародавнього Києва. Так в музеї давньослов’янського дерев’яного зодчества можна побачити, яким чином будували зруби тисячу і більше років тому, які інструменти при цьому використовували. А ще там можна доторкнутися до дерева, яке колись було частиною княжого палацу. Ця реліквія додає сили і мудрості, якою володіли наші давні предки.

voevoda-i-otryad_01

У музеї суднобудування можна побачити етапи обробки деревини для будівництва суден і головну гордість музею човен “Князь Володимир”. Це достовірна репліка корабля IX-XI століть, діюча реконструкція, яка пройшла чимало наукових експедицій.

Як одягалися люди в давнину, можна побачити в музеї історичного костюма. Його експозиція представлена не тільки костюмами епохи Київської Русі. Вона зачіпає періоди від V століття до нашої ери і до ХVІ століття нашої ери.

Побачити давні музичні інструменти і навіть почути їх звучання можна в музеї середньовічної музики. Також можна відвідати майданчик із древніми знаряддями катувань, а ще – навчитися писати, як наші предки, в центрі слов’янської писемності.

А щоб відчути атмосферу Київської Русі повністю, можна самому переодягнутися у відповідне вбрання в костюмерній, проїхати верхи на коні однією з рідкісних історичних порід з Княжої стайні, постріляти з лука у тирі.

Ціна квитка – 150 грн, для пенсіонерів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Стародавній Київ в “Парку Київська Русь” розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.

Джерело: Сегодня