Українських школярів навчатимуть волонтери з усього світу

27 листопадаа 2016 12:23

Українських школярів навчатимуть волонтери з усього світу

Влітку 2016 року по всій Україні відбулись пришкільні табори GoCamp, навчання в яких велося англійською мовою. Очевидно, що англійська – це одна із найпоширеніших мов міжнародного спілкування, але людину у 21 столітті особливо вирізняє знання кількох мов та обізнаність у багатьох культурах.

Саме для того, аби українські школярі знали більше однієї мови та отримали якомога більше знань, які знадобляться у дорослому житті,  влітку 2017 року по всій країні пройдуть пришкільні мовні табори GoCamp, де навчання буде проводитись не лише англійською, а і німецькою, французькою та іспанською мовами!

Усі ці чотири мови – найбільш популярні мови у світі, за версією сайту Duolinguo входять до топу мов, що вивчаються як друга іноземна. Окрім того, німецька – це мова бізнесу, французька – мова мистецтва та культури, а іспанська – друга за поширенням у світі!

Наразі в рамках GoCamp проходить набір волонтерів до участі у проекті літніх таборів. Бажання стати волонтером виявили 825 іноземців зі 123 країн світу, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Кожна українська школа може подати заявку на участь у проекті. Більше про це можна дізнатися на сайті GoCamp.