Електронний реєстр лікарів і пацієнтів запрацює за 2 місяці

28 Грудня 2016 14:02

Електронну систему охорони здоров’я запроваджуватимуть 2017-2018 роках у 4 етапи, – повідомляють на офіційному сайті МОЗ. До них належать:

Перший етап – підтримка реформи первинної ланки системи охорони здоров’я.

Другий етап – запровадження додаткових електронних інструментів для забезпечення процесу відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсації) та направлення пацієнта на діагностику.

Третій етап – розвиток E-Health шляхом створення нових інструментів для підтримки інших напрямків реформування системи охорони здоров’я.

Четвертий етап – розширення функціоналу, запровадження додаткових сервісів, які міститимуть медичну інформацію про пацієнта.

Першим продуктом E-health стане електронний реєстр лікарів і пацієнтів. У МОЗ вже публікують демо-версію дизайну сайту.

“Онлайн-реєстратурою” зможуть користуватися як лікарі, щоб призначати рецепт, укладати угоди, шукати медичні заклади тощо, так і пацієнти, щоб знайти лікаря чи потрібну інформацію.

Це найбільш суттєва реформа за останні 25 років, і навіть більше. Вона змінює всю логіку відносин між державою, лікарями і пацієнтами. Ми повинні рухатися швидко, щоб реформа була успішною. Дуже добре, що публічна ініціатива бере на себе відповідальність оперативно запропонувати МОЗу продукт, який забезпечить перші кроки реформи. А згодом дозволить побудувати глобальну систему E-Health в Україні”, – зауважила Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я.

Очікується, що пілотну версію першого продукту розроблять протягом двох місяців з моменту підписання Меморандуму, старт орієнтовно планують на квітень 2017-го року.

– See more at: http://tvoemisto.tv/news/elektronnyy_reiestr_likariv_i_patsiientiv_zapratsyuie_za_2_misyatsi_infografika_82878.html#sthash.aYy5juK3.dpuf