Найнадійніші смартфони 2016 року

14 Грудня 2016 18:01

53468Яким повинен бути смартфон, який ви захочити купити? Деякі роблять наголос на продуктивність, для інших наймиліші зовнішній вигляд, треті не мислять пристрій без довгоживучої батареї і хорошої камери. А ось для експертів Blancco Technology Group (провідний світовий постачальник засобів діагностики для мобільних пристроїв і безпечних рішень для стирання даних) на першому місці ставить надійність. Вони виявили найбільш ненадійні і найнадійніші смартфони, проаналізувавши працездатність мобільних апаратів під управлінням Android і iOS.

З’ясувалося, що 85% повідомлень про збої в системі в останньому кварталі 2015 року відправляли Android-пристрої. Під визначення «збій у системі» потрапляли і проблеми з батареєю і помилки, ініційовані не ОС, а користувачем, і помилки в завантаженні додатків.

Рейтинг найбільш надійних виробників смартфонів 2016 року

5. Samsung

Кількість повідомлень про помилки від загального числа — 27%.

Південнокорейський виробник прокоментував результати дослідження, повідомивши, що його ґаджети займали перші позиції в рейтингах надійності і якості в різних країнах світу. Наприклад, у 2015 році Samsung обігнала Apple в American Consumer Satisfaction Index — щорічному дослідженні задоволеності американських споживачів якістю смартфонів.

Однак з огляду на недавні «запальні» проблеми у Galaxy Note 7, задоволеність користувачів продукцією компанії може істотно знизитися.

4. Lenovo

Кількість повідомлень про помилки від загальної кількості — 21%.

Компанія, що випускає надійні бюджетні смартфони, славиться своїми вдалими дизайнерськими рішеннями, ергономічністю пристроїв, якісними матеріалами, що використовуються при складанні. Однак у багатьох відгуках про смартфони Lenovo користувачі негативно відгукуються про масу непотрібних додатків, які захаращують пам’ять.

3. Motorola

Кількість повідомлень про помилки від загального числа — 18%.

На третє місце серед найбільш надійних смартфонів (рейтинг 2016 року) Blancco Technology Group помістила пристрою бренду, який міцно асоціюється у наших споживачів з телефонами. У 2016 році компанія повернулася на ринок «під крилом» Lenovo, яка відповідає і за сервісне обслуговування смартфонів Moto.

2. Xiaomi

Кількість повідомлень про помилки від загального числа — 11%.

Надійні китайські смартфони — це Xiaomi. У виробів фірми добре все: ємність батареї, камери, дозвіл і «соковитість» екрану, продуктивність і ціна. Смартфони цього бренду, починаючи з Mi1/Mi1S, працюють під управлінням прошивки MIUI, на основі ОС Android, але з закритим вихідним кодом. Вона поєднує кращі рішення, взяті з Android і iOS, але все-таки не обходиться без помилок.

1. Asus

Кількість повідомлень про помилки від загального числа — 8%.

Тайваньський бренд, заснований в 1989 році, присутній на ринку не тільки смартфонів, але і ноутбуків, кулерів, материнських плат і інших комп’ютерних компонентів. Його смартфони рідко критикують, зате часто хвалять за співвідношення ціни і якості, довгий заряд акумулятора, хороший звук, яскраві дисплеї і якість збірки. Нарікання викликає прошивка, в якій багато непотрібних програм, які займають пам’ять, і часті збої.

1. Apple iPhone

Кількість повідомлень про помилки від загального числа — 15%.

Ще один номер перший у нашому списку надійних смартфонів. Рейтинг смартфонів 2016 року не міг обійтися без представника Apple, надто вже цей популярний бренд, елітарний і розрекламований. iPhone вже з першої версії завоював славу нехай і дорогого, але дуже надійного ґаджета. У 2015 році на ОС, створену в Apple, довелося лише 15% несправностей.


Однак і лідер топ-5 виявився не без гріха. Згідно з останньою доповіддю State of Mobile Device Performance and Health report, опублікованому Blancco Technology Group, у Apple iPhone 7 виникли проблеми з підключенням до Wi-Fi і продуктивністю смартфона. Частота відмов ОС iOS збільшилася до 58% у другому кварталі 2016 року, в порівнянні з 25% у попередньому кварталі.

З цих 58% пристроїв iPhone 6 мали найвищий відсоток збоїв (29%), потім йде iPhone 6S (23%) і iPhone 6S Plus (14%). У той же час, загальний обсяг продажів iPhone 6S і iPhone 6S Plus склав 15,1% у 2-му кварталі 2016 року, за статистикою, зібраною Kantar Worldpanel Comtech. Ці об’єднані дані дозволяють припустити, що оновлення програмного забезпечення, апаратні помилки і збільшення ринкової частки смартфона під управлінням «яблучної» ОС, можливо, сприяли високій частоті відмов iOS.

Річард Стиеннон, директор по стратегії, Blancco Technology Group повідомив, що дані його компанії свідчать про те, що результати битви продуктивності між iOS і Android постійно змінюються. Так що, можливо, настане день, коли потіснить Android дітище Джобса з п’єдесталу надійності.

Натхнення: basetop.ru