Ці продукти подолають несподіване бажання щось поїсти

1 Грудня 2016 09:11

Ці продукти подолають несподіване бажання щось поїсти, а також потурбуються про вашу фігуру.
9362_fullsize.jpg (235.31 Kb)

Яблука

Одне яблуко в день допоможе контролювати апетит і вагу. Цей фрукт містить розчинну клітковину, а також урсолову кислоту – природне з’єднання, яке підвищує спалювання жиру і сприяє набору м’язової маси. Згідно з результатами дослідження, опублікованого в журналі Апетит (Appetite), жінки, які щодня додавали три маленьких яблука (загальною калорійністю 200 ккал) в свій раціон, втрачали більше ваги, ніж ті, хто хотів схуднути, проте виключив фрукти з раціону.

Бобові

Квасоля, горох, сочевиця і нут прекрасно контролюють апетит. Ці продукти містять багато клітковини, є відмінними джерелами повільно засвоюваного білку і мають низький глікемічний індекс, сприяючи утриманню в нормі рівня цукру в крові. Нещодавно проведений мета-аналіз, опублікований в журналі Ожиріння (Obesity) показав, що люди, які з’їдали приблизно чашку бобових, відчували себе на 31 % більше ситими, ніж ті, хто не їв ці продукти.

Яйця

Дослідження, опубліковане в Європейському журналі клінічного харчування ( European Journal of Clinical Nutrition) показало, що споживання яєць на сніданок (порівняно зі споживанням рівних по калорійності каш або круасанів), скорочує споживання калорій протягом усього дня – приблизно на 438 калорій. А, згідно з даними іншого дослідження, яйця можуть допомогти контролювати почуття голоду протягом повних 24 годин.

 Грецький йогурт
Дослідження, опубліковане у виданні Харчування, обмін речовин і серцево-судинні захворювання (Nutrition, Metabolism & Cardiovascular Diseases), повідомляє, що серед більш ніж 8500 дорослих європейців, ті, хто з’їдав щодня порцію і більше грецького йогурту, мали на 20% менше шансів мати надмірну вагу і на 38% менше шансів стати огрядними протягом наступних 6-ти років, ніж ті, хто їв менше двох порцій йогурту щотижня.

Манго

Манго не тільки смачні, але й корисні для тих, хто худне. Дані, опубліковані в журналі Харчування і харчові науки (The Journal of Nutrition and Food Sciences) говорять про те, що любителі манго мають меншу вагу і дотримуються більш збалансованої дієти, ніж ті, хто не їсть манго. Цей плід містить багато біологічно активних інгредієнтів, в тому числі мангиферин – з’єднання, яке допомагає зменшити жирові відкладення і контролювати рівень цукру в крові.

Горіхи

Незважаючи на високу калорійність, горіхи можуть допомогти схуднути. Дослідження показують, що любителі горіхів стрункіші, ніж ті, хто не любить або рідко їсть горіхи. Чому так відбувається? Горіхи відмінно приборкують голод, а калорії, що містяться в них, не повністю засвоюються організмом.

Джерело:  myledi.net