У Музеї книги і друкарства пройде Фестиваль української дитячої книги

7 Грудня 2016 17:12

Фестиваль української дитячої книги “Зимові забави Азбукового Королівства” у Музеї книги і друкарства України відбуватиметься 16 та 17 грудня 2016 року. Відвідати його ласкаво запрошують усіх охочих.

“Впродовж 2-х днів фестивалю Музей оживе і перетвориться у справжній вулик, наповнений дитячим сміхом і метушнею. В нашому просторі свободи дитина сама зможе обрати те, що їй до душі.

У наших імпровізованих майстернях кожен книголюб зможе стати причетним до магії створення книги. Майстер-клас «Скрипторій» познайомить Вас з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; Ви також зможете дізнатися більше про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги”, – розповідають організатори дійства.

І це ще не все:

– на майстер-класі «Музейна папірня» можна буде дізнатися про історію виникнення паперу, познайомитися з процесом його виготовлення і навіть зробити папір власними руками;

– майстер-клас «Лаврська друкарня» дасть можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток;

– на «Мармуруванні» познайомлять з одним із давніх способів декоративного оздоблення книжкової обкладинки і покажуть як створити власну;

– у імпровізованих майстернях Музею навчать як створити вітальні листівки до зимових свят, закладки для книг та прикраси-янголики.

Організатори також підготували цілу купу цікавих ігор та квестів: 3 квести для справжніх книголюбів “У пошуках музейних скарбів» (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років); квест «Розпізнай герби друкарів України», який дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них); квест «Добери назву професії творців старовинної книги» – загадка, відгадуючи яку Ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого; гра “Школа давнього друкаря» дасть можливість відчути себе підмайстром Івана Федорова; гра «Меморі» – хороший спосіб перевірити власну пам’ять та потренувати її”.

Фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства» не має аналогів у сучасному культурному середовищі. Його атмосфера надихає на любов до книги, безмежну творчість та переосмислення навчання як процесу пізнання світу навколо себе.

Вартість денного вхідного квитка:
дорослий – 25 грн;
дитячий, студентський, пенсійний – 10 грн.

Програма фестивалю формується, слідкуйте за оновленнями.

Джерело: http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4902/news/1481036163.html