22 січня Київ відзначить День Соборності України

21 Січня 2017 12:08

22 січня Київ відзначить День Соборності України

До Дня Соборності України в Києві заплановані урочистості за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, представників української діаспори, громадських об’єднань і релігійних організацій, діячів науки та культури.

Як повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА, у цей день – 22 січня – відбудеться традиційне покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському.

Також відкриють меморіальну дошку на честь командира корпусу Січових Стрільців, полковника Армії УНР, засновника Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця (на вул. Січових Стрільців).

Відбудеться покладання квітів і до пам’ятників, пам’ятних знаків і місць поховань видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

Окрім того, в День Соборності о 10:00 на мосту Патона відбудеться флешмоб «Живий ланцюг Соборності», у якому учасники заходу об’єднають два береги Дніпра «живим» ланцюгом. Із детальним планом урочистостей до Дня Соборності можна ознайомитися за посиланням: http://dsk.kievcity.gov.ua/content/den-sobornosti-ukrainy-kyiv-2017.html

Джерело: uapost.us