Дитячі бібліотеки отримають від Фонду Миколи Томенка “Українські щорічники -2017”

20 Січня 2017 16:14

16003144_974959375969689_1817073431931346318_nНовенькі “Українські щорічники-2017”  отримали дитячі бібліотеки України в подарунок від Фонду Миколи Томенка «Рідна Країна».

Сьогодні голова Київського осередку Фонду Олександр Федоренко (Oleksandr Fedorenko)  привіз пакунки з щорічниками до  Національної бібліотеки України для дітей  та  передав їх генеральному директору  закладу Аллі Гордієнко.

«Український щорічник–2017» традиційно містить 365 афоризмів та ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні та релігійні пам’ятки України, щоденний народний календар з прикметами і перлинами народної мудрості, відомості про свята українські й міжнародні, світські та релігійні. А видатні українці власними життєвими прикладами мотивуватимуть і спонукатимуть нас до щоденної активної роботи.

На сторінках щоденника можна знайти авторів найвідоміших українських афоризмів і пісень; ознайомитись із мудрими заповітами Григорія Сковороди й Тараса Шевченка, прочитати, як Володимир Маяковський агітував вивчати українську мову, Антон Чехов – хвалив українських селян за веселість і водночас тверезість; відкрити для себе лірику Івана Франка у перекладі Анни Ахматової та дізнатися ще багато нового і цікавого.

Принцип відбору особистостей, які потрапили до Щоденника, авторський. Проте в його основі – ті люди, які народилися в Україні, присвятили їй своє життя, були виховані Україною або, перебуваючи поза її межами, всіляко підтримували та пропагували нашу рідну країну.

Для особистого творення майбутньої історії є окрема рубрика «Що я зробив для України», яка залишається у щорічнику незмінною.

Як повідомив Олександр Федоренко, щорічники будуть обов’язково передані до всіх обласних дитячих бібліотек.

Дана благодійна акція стала можлива також за підтримки голови  ГО “Рідне Святошино” Сергія Мазепи.

Фото Національна бібліотека України для дітей.