Pizza Veterano повертається в новому місці

27 Січня 2017 09:02
<p style="text-align: justify;">Легендарна піцерія повертається на новому місці. Фото: Facebook</p>
Легендарна піцерія повертається на новому місці. Фото: Facebook

У столиці в суботу на новому місці відкриється Pizza Veterano – легендарна піцерія, яку відкрили військові. Раніше заклад працював на Бессарабській площі, зараз він 26 січня, о 16:00, відкриється на Софійській вулиці, 8.

“Нарешті я можу трохи видихнути і оголосити про очікуване відкриття! Це було неймовірно важко і утомливо, але дуже цікаво і результативно. Мені здається, що я втілив те, про що почав мріяти після відкриття проекту на Бессарабці. Я дуже сильно хотів відкрити крутий ветеранський заклад в Україні, який би показував ветеранів, їх стиль життя, їх вміння досягати поставленої мети і вміння створювати щось нове. Я неймовірно щасливий не стільки через те, що відкриваюся, а тому, що у мене вийшло”, – повідомив в Facebook засновник піцерії Леонід Остальці.

Гостям піцерії обіцяють цікаві коктейлі від ветерана з Маріуполя від Богдана Чабана і фірмову українську піцу. Заклад буде відкрито з 10.30 до 23.00.

Нагадаємо, Pizza Veterano з’їхала з приміщення на Бессарабці після 20 листопада. Піцерія працювала там з грудня 2015 року.

Джерело: Сегодня