Представлено додаток для вивчення української мови

6 Січня 2017 13:54

Представлено додаток для вивчення української мови

Розробники з Черкас вирішили допомогти своїм співвітчизникам очистити мову, і створили безкоштовний мобільний додаток Р.І.Д. Його мета – не тільки навчити народ розмовляти рідною мовою, але в цілому популяризувати національну культуру і слово, пише AIN.UA.

Робота програми побудована на Гейміфікації. Користувачам пропонується щодня вивчати три нових українських слова, заглиблюючись у символіку та походження слів, а за це отримувати ігрову валюту – «пісок часу». Потім її можна обмінювати на історії про Україну, її традиції та культуру.

На думку укладачів програми, людьми, які знають свою культуру і говорять на своїй мові, складніше маніпулювати. У цьому і полягала основна мета проекту – дати українцям розуміння свого походження, етносу, навчити відрізняти правду від брехні і фальсифікацій, які можна нерідко зустріти в ЗМІ і навіть у підручниках з історії України.

Додаток доступний для Android і iOS. Ініціатором проекту став черкаський програміст Максим Тимчій. За його словами, Р.І.Д. – цілком некомерційний проект, який створює команда волонтерів, що складається на сьогодні з 10 осіб.

Джерело: http://www.uapost.us/news/predstavleno-dodatok-dlya-vyvchennya-ukrayinsjkoyi-movy/