Столичний транспорт заговорить англійською

21 Січня 2017 14:34
Столичний транспорт заговорить англійською

Столиця продовжує підготовку до пісенного конкурсу Євробачення, який відбудеться в травні. У транспортній сфері теж відбудуться зміни. Про це повідомив у мережі Facebook генеральный директор комунального підприємства “Київпастранс” Дмитро Левченко.

З міського бюджету Києва вже виділені кошти на такі заходи як організація роботи додаткових автобусів для перевезення гостей та мешканців столиці; брендування рухомого складу на маршрутах, які проходять поруч з місцем проведення Євробачення; встановлення нових сучасних павільйонів очікування зі схемами маршрутів транспорту та доступом до мережі Інтернет; придбання та монтаж сенсорних інформаційних центрів; придбання нового автобусу підвищеного комфорту.

В усіх одиницях рухомого складу, чиї маршрути будуть проходити поруч з місцем проведення Євробачення, розмістять схеми маршрутів (українською та англійською мовами) та створити англомовне озвучення зупинок. Це автобусні маршрути, які курсують на Лівобережній поблизу Міжнародного виставкового центру (№№42, 87, 108, 46, 48, 49, 70) та в центрі (№№24, 62, 114, 115), та тролейбусні маршрути поблизу Євросела (№№16, 18), на Лівому березі (№№ 50, 50к), на площі Льва Толстого (№№5, 8), до Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) (№№9, 17, 22) та в напрямку залізничного вокзалу (№№ 12, 14, 33).

Також буде проведена часткова заміна павільйонів очікування за власні кошти та кошти з місцевого бюджету. На них будуть розміщені детальні схеми маршрутів з позначенням місця перебування та електронні табло.

Всі заходи будуть здійснюватися в рамках виділеного фінансування та за власні кошти шляхом проведення процедури тендерних закупівель.

Джерело: Вечірній Київ