ТОП 3 продукти, від яких старіють

2 Січня 2017 13:22

14035042156271-400x242Щоб залишатись молодими і красивими, ми часто обираємо продукти, насичені вітамінами та корисними мікроелементами. Однак існує і декілька шкідливих інгредієнтів, які пришвидшують процес старіння – детальніше читайте у “Країні Здоров’яСіль

Вона затримує в організмі воду і тому виникають проблеми із зволоженням шкіри. Через надлишок солі наше обличчя виглядає втомленим, а шкіра тьмяною. Ми контролюємо кількість солі, яку додаємо в їжу при готуванні, а ось відстежувати чи є норма в готових продуктах складно. Тому намагайтеся уникати копченої їжі, майонезів і кетчупів тощо.

Біле вино

Так само як і червоне біле вино негативно впливає на зубну емаль. Якщо сліди впливу червоного вина ми бачимо на зубах відразу, то біле діє підступно – слідів не видно, але емаль руйнується. Красива усмішка прикрашає і робить жінку молодшою, тож після вживання вина не забувайте почистити зуби.

Ковбаса

Обмежте вживання магазинних ковбас, краще купіть філе курки і приготуйте апетитні стейки. У м’ясних делікатесах ,на зразок рулетів чи ковбас, містяться консерванти і сульфіти в організмі, які викликають запалення на шкірі, прискорюють появу зморшок. І в них завжди багато солі.

Джерело: Країна здоров’я