У Києві презентують стенди «Місцями Революції Гідності»

23 Січня 2017 14:03

24 січня 2017 року Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності та Український інститут національної пам’яті запрошують на бліц-презентацію інформаційно-навігаційних стендів «Місцями Революції Гідності».
Стенди «Місцями Революції Гідності» – це перший крок до навігаційної системи місць, де відбувались революційні події 2013 – 2014 років. Вони є результатом спільної праці Національного Музею Революції Гідності та Українського інституту національної пам’яті за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Кожен з великих інформаційно-навігаційних стендів містить коротку інформацію про Революцію Гідності, історію основних подій, які пов’язані із конкретною частиною міста Києва, мапу, на якій позначено розташування сил протестувальників та провладних силовиків на початок лютого 2014 року, словник Революції Гідності та фотографії. На звороті розміщені зображення та опис експонатів із фондів Музею Революції Гідності, а також уривки зі спогадів безпосередніх учасників революційних подій.

Уже встановлено 6 стендів «Місцями Революції Гідності» за адресами: площа Михайлівська, вул. Інститутська (Алея Героїв Небесної Сотні) (верхній вихід метро «Хрещатик»), перехрестя Алеї Героїв Небесної Сотні (на початку галереї портретів Героїв Небесної Сотні) та Хрещатику, площа Європейська (вхід до Українського дому), вул. Хрещатик, 36 (поряд з будівлею Київської міської державної адміністрації), Майдан Незалежності (поряд з Національною музичною академією України ім. П.І. Чайковського).

Окрім того, на оглядовому майданчику ТРК «Глобус» встановлено панорамні міні фото-стенди. Плануємо у 2017 р. доповнити навігаційну систему новими стендами, а також QR-кодами з посиланнями на додаткові тематичні інформаційні ресурси.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
площа перед Українським домом (вул. Хрещатик,2)

ДЛЯ ЗМІ:
Прес-служба Національного Музею Революції Гідності
maidanmuseum@gmail.com тел.: +380 67 508 26 39;
maidammuseum.org

Прес-служба Українського інституту національної пам’яті
uinp.ua@gmail.com тел.: +380 44 281 08 91; 097 236 57 48
memory.gov.ua