Українка Юлія Джима стала чемпіонкою Європи з біатлону

27 Січня 2017 16:02

фото biathlon.com.ua

Юлія Джима завоювала перше особисте золото чемпіонату Європи

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала золото спринтерської гонки під час чемпіонату Європи, який триває у польському містечку Душніки-Здруй.

Юлія Джима пробігла спринтерську дистанцію без жодного промаху, випередивши свою найближчу переслідувачку майже на 30 сек. Для українки особиста перемога на першості Європи стала першою в кар’єрі – раніше Юлія Джима ставала золотою призеркою чемпіонату Європи лише в естафетах.

Срібну нагороду у спринті завоювала росіянка Свєтлана Слєпцова, а бронзу – теж російська біатлоністка Іріна Старих.

Інші українські біатлоністки, які брали участь у спринтерській гонці, фінішували поза топ-20. Юлія Журавок без жодного промаху прийшла до фінішу лише 21-ою, а Яна Бондар, допустивши три неточні постріли, посіла 24 місце.

Джерело:  zaxid.net