Український фільм отримав “платину” на міжнародному кінофестивалі

22 Січня 2017 11:10

Український фільм отримав "платину" на міжнародному кінофестивалі

Український фільм «Dustards» став одним з платинових переможців кінопремії International Independent Film Awards в номінації «Документальний фільм».

Про це повідомляється на сайті кінопремії.

Фільм, знятий студією Red Glass, став першим українським документальним фільмом про мотоподорож Західною Україною. Режисером картини виступив Станіслав Гуренко, продюсером – Яна Алтухова, сопродюсером – Олександр Каменець.

«Мені було цікаво працювати з творчою командою фільму. Для мене це новий досвід і особливо приємно, що наші зусилля оцінили критики такої премії як International Independent Film Awards. Ми переконані, що це перший крок до нових висот і до нових масштабних кіноробіт. І вже замислюємося про участь в інших міжнародних кінофестивалях. Така висока оцінка «Dustards» за межами України – це наша творча перемога і визнання», – відзначила креативний продюсер студії Red Glass Алтухова.

Фільм розповідає історію друзів, які вирішили відправитися в подорож по Західній Україні на своїх байках. Окрім них, повноправними «акторами» стали чотири мотоцикли: Honda 1982 року, Yamaha 1978 року, BMW 1986 року і Honda 1985 року випуску. Саундтреком до фільму стала пісня «The road», виконана Sasha Boole у стилі інді-фольк.