Жінкам краще не вставати рано-вранці

25 Січня 2017 12:32
102866392_76435215_897089_nocturn24x36_1__600 Чому жінки повинні спати довше чоловіків? Вчені вважають, що нам краще не вставати рано-вранці, щоб приготувати сніданок або привести себе в порядок. Набагато важливіше – повноцінно виспатися, адже, на їхню думку, жіночому мозку потрібно більше сну, ніж чоловічому.
Це правда чи ще один гендерний стереотип? Доктор медичних наук і невролог Крістофер Вінтер вважає, що жінки, як правило, потребують додаткових 20 хвилин сну. Справа в тому, що жінки – істоти набагато більш складні, ніж чоловіки. Жіночий мозок влаштований складніше чоловічого і виконує одночасно безліч функцій. Про те, що жінка має потребу в більш тривалому сні, говорить і Джим Хорн, директор Науково-дослідного центру сну університету Лафборо.
Погодьтеся, жінки більш дратівливі, ніж чоловіки, якщо не висипаються. Недолік сну, як вважають в Центрі, має серйозні наслідки для психічного та фізичного здоров’я жінки. Але зовсім не обов’язково бути жінкою, щоб мати підвищену потребу у відпочинку, адже на наш сон впливає безліч зовнішніх чинників.
Жінки працюють в більш «мультифункціональному» режимі: робота, діти, домашні справи, питання краси. Чоловіки (не всі, звичайно) частіше приходять додому просто відпочивати. Але це все стереотипи.
А поки вчені досліджують необхідність уві сні для чоловіків і жінок в порівняльних життєвих ситуаціях, не варто переживати про те, як часто ви відкладаєте дзвінок будильника

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/chomu-zhnki-povinn-spati-dovshe-cholovkv
© ЖивиАктивно