Чому не можна їсти перед телевізором?

11 Лютого 2017 15:55
Чому не можна їсти перед телевізором? Американські вчені з університету Міннесоти розповіли про те, чим шкодить вживання їжі перед телевізором. Як виявилося, здоров’я тих американських сімей, які вживають їжу за столом разом з родичами, краще, ніж у тих, які їдять перед телевізором.
Вчені вивчили відеозаписи, зроблені в 120 американських сім’ях, в яких були діти від 6 до 12 років. Їх попросили зняти 2 сімейних обіди і розповісти, чи сподобалась їм страви. У 43% сім’ях їдять перед увімкненим телевізором. Лише трохи більше 30% сімей не включали телевізор під час сімейної вечері.
Дослідження показало, що найчастіше перед телевізором люди вживають «шкідливі» продукти, такі як гамбургери, чіпси і різні солодощі. Цікаво, яка статистика серед українців? Але небезпека полягає не тільки у виборі продуктів, а в організації трапези.
Сидячи перед телевізором, людина швидко з’їдає все, особливо не замислюючись над тим, що потрапляє їй в шлунок. Автори дослідження відзначають, що через постійне вживання їжі перед телевізором зростає ризик виникнення проблем із зайвою вагою.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/chomu-ne-mozhna-sti-pered-televzorom
© ЖивиАктивно