Де провести День Валентина: афіша подій на 14 лютого

14 Лютого 2017 14:17

Він буває лише раз на рік. У цей день ми всі стаємо трошки добрішими та починаємо вірити у любов. День всіх закоханих – головне та найромантичніше свято лютого, і якщо ви і досі вагаєтесь як його провести, у нас для вас є декілька цікавих пропозицій.

14 лютого

КИЇВНаціональний академічний театр руської драми ім.Л.Українки

Ромео та Джульєтта

Квитки: 300 – 500 грн.

Та сама п’єса. Ті самі закохані. Мабуть немає іншої історії кохання, яка була би дотепнішою для постановки 14 лютого. Життя завжди закінчується смертю, але що трапляється з почуттями після неї? Чи буває кохання вічним, таким, яке здатне подолати навіть смерть? Так, буває. Трагедія Шекспіра не канула у вічність. Ще і сьогодні закохані усього світу переказують один одному це вічне оповідання, яке кожного разу звучить по-новому.

14 лютого

КИЇВ

Будинок Архітектора

Чарівний вечір з класикою

Квитки: 120 – 350 грн.

Вечір, присвячений чарівному світу класики та водяній стихії. У виконанні Національного ансамблю солістів “Київська камерата” під керівництвом лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка, народного артиста України Валерія Матюхіна ви почуєте вічні мелодії Чайковського, Сібеліуса, Вівальді та інших відомих композиторів.

Чудовим доповненням стане художня анімація на воді. Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть найвибагливіших.

14 лютого

КИЇВ

Будинок офіцерів

Орест Лютий

Квитки: 180 – 280 грн

У своїй новій музичній програмі, присвяченій Дню всіх закоханих, Орест Лютий співатиме виключно про любов. На слухачів чекатимуть романтичні балади, мистецький радикалізм та презентація зовсім нових пісень, які в майбутньому обов’язково стануть хітовими.

Другу частину свого виступу артист обіцяє присвятити заявкам із залу, тож на концерт можна приносити записки із побажаннями.

Орест Лютий

14 лютого

КИЇВ

Sentrum

Allan Harris

Квитки: 700 – 1000 грн

Джазовий подарунок до дня всіх закоханих. Зіграти свій романтичний концерт до Києва приїде всесвітньо відомий джазовий музикант Алан Харіс. Під час святкового виступу джазмен зіграє пісні про кохання. Перевірені часом мелодії та один з найкращих вокалів Нью-Йорка. Погодьтеся – ідеальна атмосфера для святкування Дня всіх закоханих.

Алан Харіс

14 лютого

КИЇВ

Caribbean Club

AVIATOR

Квитки: 250 – 690 грн

Їх називають одним з найромантичніших колективів України, тож і вечір у компанії “Авіатора” буде не гіршим. У День всіх закоханих хлопці виконають свої головні хіти, серед яких: “Стокгольм”, “По небу”, “Весна”, “Рижа” та інші.

Джерело:   24tv.ua