У Києві відбудеться благодійний пробіг: відкрита реєстрація

21 Лютого 2017 11:24

9 квітня під час Київського міжнародного напівмарафону відбудеться благодійний забіг на дистанцію 2 км під назвою “Переможці” на підтримку однойменного проекту. Мета забігу – допомогти ветеранам військових дій на Донбасі, які втратили кінцівки в бойових діях на Сході. Приєднатися до символічного забігу заради допомоги зможе кожен бажаючий. 50% стартового внеску будуть перераховані на придбання спортивних протезів для поранених чоловіків з ампутацією.

Історія соціального проекту “Переможці” почалася рік тому. “Зараз в “Переможці” ми робимо акцент на психофізіологічній реабілітації ветеранів. Ми прагнемо надихати всіх людей з інвалідністю займатися спортом, розуміючи своє тіло без травм, тому що спорт допомагає швидше оновитися, стати міцніше, отримати заряд енергії. Ми звертатимемо увагу на необхідність спортивного протезування, реабілітацію поранених, боротьбу зі стресом. Нові учасники ініціативи, Вадим Свириденко та Вадим Мазниченко, які проходили реабілітацію в США, мають спортивні протези і вже брали участь в Нью-Йоркському марафоні. Тепер вони готуються до українських забігів”, – говорить волонтер проекту Соломія Вітвіцька.

Окрім благодійного забігу, організатори напівмарафону розробляють для ветеранів програму підготовки до бігових змагань в рамках пробігу. “Для тих, хто вперше бере участь в Київському напівмарафоні, старт на дистанції 2 км стане символічним, адже ми пропонуємо зробити не просто перший крок до великих дистанцій, а підтримати ветеранів. Ми щорічно проводимо благодійні забіги з метою привернути увагу до актуальних проблем. Ситуація, в якій перебувають ветерани та волонтери, на жаль, досі вимагає суспільної уваги і підтримки. Сподіваємося, що наш забіг допоможе придбати спортивне протезування для постраждалих”, – розповіла директор з маркетингу і комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

Організатори уточнили, що минулого року під час Київського напівмарафону завдяки символічному забігу на 2 км було зібрано 48771 гривню для недоношених дітей. Цього року компанія Run Ukraine планує збільшити суму благодійної допомоги. Зокрема, забіг “Переможці” запланований в рамках серії бігових подій Run Ukraine Running League 2017, які відбудуться в Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.

http://kiev-ukr.segodnya.ua