Куди поїхати навесні, щоб зануритися в світ квітів: ТОП-6 напрямів

22 Лютого 2017 17:29

Після декількох місяців холоду і снігу так хочеться зануритися в яскраві фарби весни і квітів. І якщо в Україні календарна весна не завжди збігається з реальною весною, то в світі все трохи по-іншому.

Сакура, фіалки, конвалії, тюльпани і півонії не просто радують око мешканців різних країн світу, а й заманюють до себе натовпи туристів і поціновувачів прекрасного, передає Мир красив.

Сакура в Японії 

.jpg_466

Фото: AFP

Для місцевих жителів період цвітіння сакури прирівнюють до загальнонаціонального свята.

При цьому вважається, що краще за все їхати в Японію в березні-травні, щоб стати свідком весни по-японськи, яку називають також Хаара.

Примітно, що в цей час цвіте не тільки сакура, а й японська декоративна вишня.

Конвалії у Франції

Першого травня в Парижі святкую День конвалії. У свята дуже давнє коріння в 1907 році. Правда, тоді це свято набуло політичного характеру боротьби трудящих за свої права, а тепер приносить радість.

Образ конвалії уособлює собою весну і приносить щастя й удачу.

Примітно, що напередодні першого травня конвалії збирають усюди, де вони тільки можуть бути. Особливою популярністю користуються лісу, розташовані навколо Парижі.

При цьому масштаб свята настільки великий, що конвалії спеціально до свята вирощують також в численних парниках.

Півонії в Китаї

peony-123505_1280

Фото: pixabay

Фестиваль півоній відзначають в квітні в Китаї – це національне свято, що має релігійне коріння. В кінці квітня, коли розцвітають півонії, тут проходить ряд туристичних, культурно-масових та торгово-економічних заходів.

З 1982 року півонія, квітка-легенда, символ щастя і процвітання, є емблемою міста Лоян. Його називають містом квітів, адже тут росте понад 700 видів цих шикарних рослин.

Під час фестивалю їх можна побачити всюди: на вулицях і площах, в міських парках Peony Square і Xiyuan Park. Але найвідоміше місце, куди з усього світу приїжджають милуватися цвітінням півонії – це Wangcheng Park, розташований на 67 гектарах по обидва боки річки Цзянь. Це найбільший парк в Лояне з історичними пам’ятками, стародавніми архітектурними комплексами і плантаціями півоній.

Тут ростуть найрізноманітніші півонії білих, бузкових, жовтих, рожевих, червоних і рідкісних темних відтінків, включаючи дорогоцінні сорти Yellow yao і Purple wei.

Битва квітів в Іспанії

У травні є можливість побувати на Битві квітів в Іспанії. Щорічно це барвисте свято квітів регулярно влаштовують в Кордові, Гранаді та інших провінційних містах Іспанії в кінці квітня – початку травня.

Битва квітів являє собою барвистий парад, прикрашений чудовими квітковими платформами. Саме свято зазвичай триває кілька днів, його символом служать хрести з живих квітів і квіткові килими, що прикрашають місто.

У ці дні релігійні громади Кордови змагаються у виготовленні величезних хрестів з квітів. Через ці складні квіткові конструкції фестиваль і отримав свою назву – Las Cruces de Mayo.

До прикраси Кордови приєднуються всі жителі. Квіткові килими, святково прикрашені тротуари, площі, балкони надають місту неповторний шарм, приваблюють натовпи туристів. Ключовою подією в дні фестивалю є барвистий парад “Битва квітів”, коли демонстрація з квітковими платформами урочисто крокує через все місто.

Тюльпани, гіацинти і нарциси в Голландії

tulips-15155_1280

Фото: pixabay

Одне з найкрасивіших квіткових свят проходить навесні в Голландії, в парку Кекенхоф.

У Квіткове Королівство під Амстердамом приїжджають сотні тисяч туристів, щоб помилуватися мільйонами весняних розквітом. Це час цвітіння тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, це 32 гектари ароматів, це саме фотографоване місце на планеті.

У парку Кекенхоф створюють живі квіткові шедеври, а тюльпани і нарциси вирощуються за спеціальною “багатоповерхової” технології, що забезпечує безперервність цвітіння.

Фестиваль має офіційні дати початку (в кінці березня) і завершення (середина травня).

Тюльпани в Канаді

У Канаді проходять Фестивалі тюльпанів. Щорічно в травні канадська столиця потопає в різнобарвному морі тюльпанів, які за давньою традицією посилають в дар Канаді вдячні голландці.

Примітно, що ця традиція з’явилася відразу після Другої Світової війни, на час якої Канада надала притулок вимушеного бігти від фашистського режиму королівського дому Нідерландів. Королева Маргрієт народилася тут, на північноамериканському континенті. Однак, для того щоб стати спадкоємицею трону, вона повинна була народитися в рідній країні. Канадський уряд спеціальним указом люб’язно проголосило кімнату в госпіталі Оттави, в якій народилася принцеса, територією Нідерландів.

Відзначається, що в період цвітіння тюльпанів Оттава перетворюється в квіткову столицю світу, незважаючи на те що є однією з найхолодніших столиць.

Починається фестиваль з традиційного балу тюльпанів і показу мод, на якому моделі демонструють одяг з тюльпанів. Бал тюльпанів з недавнього часу проводиться в унікальному місці – дзеркальній альтанці.

http://ukr.segodnya.ua