Релфі: кохання, що дратує

6 Лютого 2017 18:28
  Слово «селфі» виникло у 2002 році, а найбільший інтерес до нього у всьому світі прокинувся у 2013. З того часу з’явилося безліч різновидів селфі – груфі, ліфтолук, duck-face і багато-багато інших. Але найбільш дратівливим видом селфі, на думку вчених із Гарвардського університету, є так зване «релфі» (relfie – англ. relationship selfie) – автопортрет із коханою людиною.
  Для експерименту соціологи створили у Facebook сторінки вигаданих осіб, зробивши головними фото деяких профайлів релфі із коханими і вказавши сімейний стан «у стосунках». Від імені цих неіснуючих персонажів соціологи опублікували пости про любов до своєї «другої половинки». У решти профайлів були звичайні фото. Потім вчені попросили добровольців оцінити ці сторінки і вказати, хто їм здався найбільш і найменш приємними.
Переважній більшості респондентів більше до душі припали «неромантичні» профайли. Психологи проаналізували це явище і виявили низку причин, чому більшість терпіти не може чужі релфі.
В першу чергу, це банальна заздрість. Люди без пари і так гостро відчувають свою самотність, а дивлячись на чужу демонстрацію почуттів, і зовсім можуть впасти в депресію, порівнюючи себе з іншими. І до того ж багато хто вважає, що спільні романтичні фото – річ інтимна, і не потрібно ділитися нею із усім світом.
 Однак на думку тих же психологів, подібні фотки та пости у соцмережах зміцнюють відносини між коханцями. Так ви ніби визнаєте серйозність ваших стосунків, адже хочете, щоб усі навколо знали про те, що ви зайняті. Це щось на зразок кільця на пальці у віртуальному світі соцмереж.
Тому робіть релфі, зізнавайтеся одне одному в коханні, і не важливо, кого там що дратує. Особисто мені туалетний лук чи біфі (bikini selfie) подобається набагато менше, ніж романтичні почуття закоханих – навіть і трохи показушні, якщо на те пішло.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/relf-kohannya-scho-dratu