Вживання овочів і фруктів робить людей щасливішими – вчені

24 Лютого 2017 09:37

Овочі та фрукти - обов'язкові складники здорового раціону

© Pixabay

Овочі та фрукти – обов’язкові складники здорового раціону

Недавнє дослідження, опубліковане в журналі American Journal of Public Health, показало, що фрукти й овочі приносять користь не тільки для фізичного здоров’я, але й для душі.

Досліджуючи вплив здорової їжі на зниження ризику розвитку раку та серцевих захворювань, учені з Університету Уоріка у Великобританії та Квінслендського університету Австралії дійшли висновку, що вживання овочів і фруктів покращує ще й стан психіки, передає Women’s Health.

У рамках дослідження 12 тисяч добровольців протягом двох років вживали овочі та фрукти. Вчені при цьому регулярно відстежували фізичний і психічний стан їх здоров’я.

Як з’ясувалося, чим більшою була щоденна норма споживання овочів і фруктів, тим більш щасливими та успішними за час наукового експерименту стали його учасники. В домашньому і діловому житті багатьох добровольців відбулися позитивні зміни, безробітні учасники дослідження влаштувалися на роботу.

Можливими причинами такої позитивної динаміки фахівці вважають те, що антиоксиданти, які входять до складу овочів та фруктів, викликають сплеск оптимізму, а також те, що чистий і здоровий кишечник покращує стан мозку, а відповідно – підвищує настрій.

Джерело:  nv.ua/