Як поліпшити продуктивність дня: ТОП-6 звичок мільярдера Ілона Маска

22 Лютого 2017 09:26

T

Щоб досягати великих успіхів, необхідно впорядкувати всі свої справи і поліпшити продуктивність протягом дня. Це знає мільярдер і генеральний директор компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск, якому допомагають кілька корисних звичок.

Якими шістьма корисними звичками обзавівся мільярдер, завдяки яким він встигає виконувати масу важливих завдань, знає Новий час.

Листування по електронній пошті.

Ілон Маск віддає перевагу спілкуванню в тій формі, яка не вимагає моментального реагування. Зокрема, по електронній пошті і через різні месенджери. Маск вважає за краще уникати телефонних розмов, і це дозволяє йому будувати власний графік.

“Недосяжність”.

Ілон Маск занадто серйозно ставиться до своєї роботи, щоб витрачати час на купу непотрібних повідомлень. Тому він намагається захиститися від людей не з підлеглих йому підприємств і використовує маловідомий e-mail. Так на його пошту приходять тільки істотні ідеї і пропозиції.

Мультизадачність.

У той час як Маск сидить на важливих зустрічах, він встигає керувати бізнесом з телефону, коли він перевіряє інвойси, паралельно відповідає по електронній пошті. Відправляти пов’язані з роботою повідомлення підприємець встигає навіть з дітьми на руках.

Чіткий графік.

Ілон Маск слід надзвичайно точному розкладу дня, яке завжди намагається оптимізувати. Робочий день мільярдера розпланований по п’ятихвилинним слотів. “Ось вам добра порада: завжди запитуйте себе про те, як ви можете виконувати завдання ще краще”, – говорить Маск.

Грамотний принцип засвоєння знань.

Коли Ілон Маск досліджує нові для себе поняття, він керується методом “основних принципів”. Він намагається зрозуміти наукову теорію або правило, а не просто запам’ятати їх. Розуміючи, чому певна річ працює так чи інакше, підприємець витрачає набагато менше часу на вивчення нового.

Здоровий сон.

Незважаючи на те, що у Маска божевільний спосіб життя, він регулярно спить близько шести годин для досягнення максимальної продуктивності. Також протягом дня він випиває дві чашки кави і кілька банок дієтичної коли.

http://ukr.segodnya.ua