Засніжені дороги: чому зима знову стала несподіванкою?

6 Лютого 2017 10:16

Вранці 6 лютого киян знову “порадувала” погода: виглянувши у вікно багато хто навіть передумав їхати на роботу. Нечищені дороги, засніжені тротуари і величезні кучугури у дворах.

Ну, і як завжди, комунальні служби не поспішали з прибиранням снігу. У всіх цивілізованих країнах комунальники прислухаються до синоптиків і завчасно готують снігоприбиральну техніку. У нас працівники служб солодко сплять і як-би чекають, коли все нарешті роз’їдуться на роботу, аби почати прибирати сніг.

Та й взагалі, в Києві кожен снігопад – причому в зимовий час – перетворюється на справжній апокаліпсис. Рано вранці в столиці працювали лише двірники, намагаючись лопатами розгребти величезні кучугури. Трактори виїжджали, і пропадали у невідомому напрямку.

Можна було б припустити, що таке неподобство відбувалося лише в спальних районах столиці. Але, на жаль, дороги залишалися засніженими аж до центральних вулиць. Машини буксували, глухли, а пішоходи лаючись намагалися дістатися до метро.

Звичайно у всіх, хто був змушений вранці діставатися до роботи виникало цілком резонне і зле питання: чому кожен раз столична влада рапортує що вона готова до снігопадів і успішно прибирає сніг, а громадяни цього не бачать? І місто раз по раз перетворюється в снігову пастку, при наявності сучасної техніки для прибирання снігу.

Ймовірно, Віталій Кличко, дивлячись з вікна мерії на прибраний Хрещатик дивується: ну чому цим киянам ніколи не догодиш? Сніг же прибраний, дороги чисті і в місті повний порядок!

Джерело: http://znaj.ua