Створено загальну мапу-схему руху громадського транспорту Києва

14 Березня 2017 09:35

Київський дизайнер Костянтин Череповський створив загальну мапу-схему руху громадського транспорту столиці: трамваїв, автобусів, тролейбусів, метро та електричок. Мапа буде дуже корисна для туристів та для тих, хто не може користуватися аналогічними інтернет-сервісами.

Фото: Несвіт Надія «Велика Епоха»

Створення мапи — особиста ініціатива Костянтина, повідомляє Medium Corporation.

Як розповідає дизайнер, він зауважив, що люди старше середнього віку не користуються онлайн-сервісами для підбору зручного маршруту: вони вибирають звичайні мапи. Що стосується гостей столиці та туристів, то їм теж звичніше і зручніше користуватися традиційними мапами.

Мапа-схема, створена Костянтином, — перша і єдина, яка існує на сьогодні. На створення схеми маршрутів руху він витратив 1 рік і 4 місяці. Вся справа у великому обсязі роботи: крім метрополітену існує ще 140 наземних маршрутів, і не менше — від приватних перевізників. Все це включити в єдину мапу непросто.

Про процес її створення можна подивитися тут.

На мапі позначені великі веломаршрути, фунікулер, річкове сполучення, автовокзали, залізничні вокзали, трансфер до аеропорту, зелені зони, водойми, виставкові центри.

Єдиний мінус мапи — на ній немає схеми пересування маршруток. Як каже Костянтин, маршрутки — це ціла система: 160 міських + 150 приміських маршрутів. Це занадто великий обсяг даних, і для цього потрібна окрема задача.

Щоб мапа легко читалася, довелося відмовитися від позначення деяких назв зупинок.

Мапа поки не готується до друку, але її можна завантажити на телефон або комп’ютер. Для особистого користування можна роздрукувати на аркуші А3 або на двох аркушах А4.

PNG з високою роздільною здатністю (3.3МБ);

PDF на А3 (12.2МБ).

http://www.epochtimes.com.ua