У Києві презентують «Яблуко в тайстрі»

15 Березня 2017 15:27

15 березня о 19.00 в книгарні «Буква» (вул. Богдана Хмельницького, 3-Б) відбудеться презентація роману-містерії «Яблуко в тайстрі» чернівчанки Валерії Чорней.

Унікальний гірський Всесвіт, описаний у книзі Валерії, відкриється перед глядачами через неповторну музику дримби, театральне читання та фотокіно. Відбудеться дійство за участі редакторки книги Катерини Перконос та модераторки зустрічі художниці Марисі Рудської.

Чи доводилося вам чути, як художній текст сплітається з музикою дримби? Відчути гуцульську енергетику у киян буде нагода 15 березня, коли місто наповнить звучання книги «Яблуко в тайстрі» письменниці Валерії Чорней. « Книга народжувалася у моїй душі усе життя, – говорить Валерія Чорней. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Присвячений твір пам´яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни ».

Валерія Чорней  –  журналістка, письменниця. Деб´ютний роман-містерія «Яблуко в тайстрі» вийшов у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році. Як журналіст пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Найбільш улюбленими за десять років роботи журналістом стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми своєї країни, а також написання репортажів. Захоплюється світом фотографії, творчістю Марії ПриймаченкоМешкає у Чернівцях.

Вхід вільний.