Дітей запрошують зняти власний фільм і виграти 20 тисяч гривень

18 Квітня 2017 09:30

20 квітня закінчується прийом заявок на перший конкурс дитячих короткометражних фільмів від «Чілдрен Кінофесту». Усе, що потрібно – зняти власне кіно тривалістю до 8 хвилин і надіслати його. Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані, а переможець отримає приз у розмірі 20 тисяч гривень.

До участі приймаються стрічки, тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Щоб подати роботу на конкурс, потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті childrenkinofest.com

Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 20 травня. Ці десять фільмів 3 червня будуть показані на одному з найбільших екранів країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках IV «Чілдрен Кінофесту». 4 червня, під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн., а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

https://vechirniykiev.com.ua