Відтепер городяни і поліція будуть взаємодіяти краще: створена сторінка

18 Квітня 2017 10:40

Видання DreamKyiv і громадські організації створили у «Фейсбуці» сторінку «Безпечна громада». З її допомогою можна стежити за співпрацею громади та поліції, знайомитися зі світовим досвідом роботи поліції, орієнтованої на суспільство, і знаходити однодумців.

Фото: Наталя Сушкова / facebook.com / bezpechna.gromada

Творцями сторінки «Безпечна громада» стали Центр інформації про права людини, Мережа правового розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Експертний центр з прав людини і видання DreamKyiv.

Ця сторінка — частина масштабної ініціативи з популяризації в Україні підходу Community Policing (СоР). Community Policing — це налагодження взаємодії між поліціянтами, громадами та місцевою владою. За цього підходу кожен усвідомлює відповідальність за свою безпеку, а поліція у своїй роботі відштовхується від конкретних потреб громадян.

За допомогою сторінки «Безпечна громада» можна стежити за роботою ініціатив з СоР, які вже діють в Україні, дізнатися більше про світовий досвід роботи поліції, орієнтованої на суспільство.

Як продовження роботи сторінки незабаром з’явиться онлайн-платформа для комунікацій «Взаємодія поліції та громади». Тут будь-який користувач зможе легко і швидко залишити питання до поліції та отримати відповідь-роз’яснення, а також позначити небезпечні місця свого району.

http://www.epochtimes.com.ua