Найдешевша їжа очолила список продуктів довголіття

22 Травня 2017 13:16

Тим, хто мріє поповнити ряди довгожителів з міцним здоров’ям, слід звернути увагу на висновки, зроблені співробітниками Американського інституту з вивчення раку. Найкращим продуктом, який сприяє продовженню життя, ці фахівці назвали доступну всім дешеву квасоля.
«Квасоля знаходиться на вершині списку продуктів, які безпосередньо впливають на довголіття людини», – заявили дослідники з США. Вони склали перелік з 10 продуктів харчування, вживання яких безпосередньо впливає на стан організму і на його схильність до тривалого існування.

Квасоля, на думку авторів списку, повинна бути присутня у кожному прийомі їжі. При цьому для зміцнення здоров’я, як вважають медики, підходить навіть консервована квасоля, яку вони рекомендують додавати практично в усі страви.

Корисні властивості квасолі, зазначають лікарі, обумовлені її складом: в ній міститься безліч цінних нутрієнтів, що конкуренції з квасолею не витримують навіть очевидно корисні продукти.

Цей вид бобових містить у собі крохмаль, вуглеводи, амінокислоти, каротин, майже всі необхідні людині вітаміни (A, K, E, B1, B2, PP, B6, C) і мінерали (Ca, Fe, K, Cu, Zn, S), а також легкозасвоювані білки, що перевершують по харчовій цінності багато сорти риби і м’яса.

«Вживання квасолі, завдяки вмісту в ній заліза, сприяє формуванню еритроцитів, надходження кисню в усі клітини організму, підвищенню імунітету», – повідомили представники Американського інституту з вивчення раку.

Експерти вказують, що при проведених раніше дослідженнях були знайдені докази того, що вживання квасолі допомагає при багатьох захворюваннях, наприклад, при ревматизмі, кишкових інфекціях, захворюваннях шкіри, бронхів. Крім цього, аргінін, присутній у складі квасолі, знижує рівень цукру в крові і надає інсуліноподібний ефект на процес обміну речовин, що захищає від розвитку діабету і ожиріння.

Зазначимо, що наступними у списку продуктів довголіття виявилися ягоди, червона капуста, гриби, зелень, насіння льону, горіхи, кукурудза, чай і цільне зерно.

https://infokava.com