Виставка із фондів музейної збірки Музею сучасного мистецтва України

31 Травня 2017 16:35
Виставка із фондів музейної збірки Музею сучасного мистецтва України  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

З 1 по 3 червня Музей сучасного мистецтва України (Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 41) запрошує на виставку з фондів музейної збірки, яка отримала назву «Канікули».

Експозицію «пофарбовано» в радісні кольорові відтінки,  надано тонізуючий імпульс в позитивне світосприйняття літнього періоду.

В експозиції 100 тематичних витворів мистецтва,  80  імен українських художників – Бернадський, Волобуєв, Герц, Гейко, Котков, Неледва, Сафаргалін, Максименко, Слешинський, Сельський, Тітко, Цвєткова… Очікувані та маловідомі творчі імена, ті, без яких не обходиться жодна експозиція, і ті, що виставляються рідко, або зовсім незнайомі глядачу…

Колекція музею дозволила показати роботи, що ще не виставлялися, а ті, що знайомі, отримали несподівано нове звучання в запропонованій темі.

Завітайте в музей на «Канікули». Художники проведуть вас місцями, де їм самим довелося побувати, надихнутися образами, думками і темами, що заслуговують на увагу.

http://cultua.media