Дистанційні курси: від англійської до маркетингу

22 Червня 2017 16:30

Сучасне життя диктує нам всім одне непорушне правило: зміни повсюдні, постійні і динамічні. Тому і ми самі повинні змінюватися в потрібному темпі щодня.

Але будь-які зміни неможливі без нових знань. Принципи академічного стаціонарного навчання відходять у минуле і поступово займають нішу стереотипів. А дистанційні та онлайн курси, вебінари і тренінги дозволяють підвищувати свою кваліфікацію і просуватися по кар’єрних сходах без великих витрат часу.

85 курсів, розроблених фахівцями ЄШКО, допоможуть вам отримати нові навички та знання у професії, удосконалити хобі до професійного рівня, змінити вектор свого розвитку і здійснити мрію.

Фахівці компанії постійно вивчають ринок праці і тримають руку на пульсі розвитку суспільства. Нові навчальні курси детально розробляються кваліфікованими фахівцями. Студенти отримують освітній продукт ретельно підготовленим, адаптованим і повністю укомплектованим всіма необхідними матеріалами.

Програма навчання на кожному курсі і змістове наповнення курсів постійно оновлюються і йдуть в ногу з часом. Крім того, дистанційне навчання на дому дозволяє і учню, і викладачеві гнучко і своєчасно реагувати на зміни в економіці і особистому житті.

Вартість таких навчальних курсів за місяць рівноцінна 1-2 заняттям із репетитором, тому такі заняття також вигідні з фінансової точки зору.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок одного з курсів і візьміть участь у розіграші цінного призу.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Італійська мова

Іспанська мова

Польська мова

Мовні курси

Дизайн та мистецтво

Краса та здоров’я

Психологія і особистісний ріст

Ранній розвиток дитини

Фінанси та облік

Бізнес і менеджмент

Комп’ютерні курси 

Офіс-менеджмент

Маркетинг, реклама, PR

Езотерика

Музика та мистецтво танцю

http://osvita.ua/courses/distance/56184/