Що можна дізнатися про людину за кольором її машини

20 Червня 2017 14:29

За кольором машини можна охарактеризувати особистість людини. Вибираючи певний колір, ми підсвідомо намагаємося висловити своє ставлення до світу і показати, що ми чекаємо від оточуючих.

Всі ми дуже різні і маємо власні переваги в самих різних сферах. З незалежних від нас причин нам подобаються певні страви, одяг, породи собак або марки машин. І за цим, здавалося б, не дуже суттєвих особливостей насправді можна зрозуміти багато чого про людину – її характер, звичний стиль поведінки та інші індивідуальні риси.

Що ж означає колір вашої машини? Ось коротка характеристика деяких кольорів.

Червоний

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Цей колір часто вибирають життєрадісні, товариські, активні та веселі люди. Також цей колір може залучати імпульсивних і навіть агресивних особистостей. Червона машина – ознака людини, який сповнений амбіцій і має намір отримати від життя все.

Сірий

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Власники сірих машин – люди, охочі не привертати особливої уваги. Вони дотримуються традиційних поглядів на життя, зазвичай спокійні і намагаються тримаються осторонь від занадто бурхливих подій. Такі люди обережні і схильні до компромісів.

Сріблястий

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Власники сріблястих машин практичні і прогресивні, вони розумні підприємці і мають хороший смак. Такий колір відмінно приховує дрібні забруднення на машині, що безсумнівно радує вічно зайнятого власника машини. Найчастіше такі люди характеризуються як трудоголіки, вони вибирають роботу, яка їм найбільше до душі. Власники сріблястих машин – сучасні люди, які стежать за останніми тенденціями і завжди намагаються виглядати стильно.

Синій

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Якщо у вас синя машина, тоді вас можна охарактеризувати як оптимістичну, щиру, надійну, чесну і співчуваючу людину. Вам подобається, коли вас цінують за сильне почуття власної гідності і мудрість. Іноді любителі синіх машин можуть бути інтровертами і з підозрою ставитися до нестандартної поведінки інших, однак вони досить чутливі, щоб спробувати зрозуміти інших людей і знайти спільну мову з усіма.

Зелений

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Водії зелених машин володіють сильним почуттям власної гідності, вони досить самовпевнені і не особливо звертають увагу на думку оточуючих. Такі люди не женуться за модними тенденціями, вони воліють жити за власними правилами, але при цьому вони досить м’які і терплячі. Зелений колір також говорить про любов до природи, оскільки асоціюється з зеленню.

Кавовий/Беж/Шампань

Якщо ваша машина кавового або бежевого кольору, то ви, швидше за все, чесна, ощадлива і приземлена людина, хоча іноді і потрапляєте в пригоди. Ви віддаєте перевагу надійну машину, яка прослужить довго, а не яку-небудь яскраву іномарку з шкіряним салоном і помітними аксесуарами. Ви не дуже любите купувати нові речі, так як більше цінуєте старі і перевірені.

Золотий/Жовтий

Золотий і жовтий – кольори радості та щастя. І якщо ваша машина саме така, то ви живете за принципом відомої пісні “Не турбуйся, будь щасливий”. Такий колір воліють енергійні, креативні, мудрі люди з гарним почуттям гумору. Ці люди найчастіше молоді за віком або в душі.

Помаранчевий

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Машини такого кольору виглядають досить ексцентрично і зухвало. Якщо ваш вибір припав на такий колір, то ви багато працюєте і дбайливо ставитеся до грошей. З допомогою такого кольору власник намагається показати світові, що у нього достатньо грошей, щоб дозволити собі роз’їжджати в такій незвичній машині. При цьому такі люди скоріше будуть вкладати зароблене в щось корисне і навряд чи занадто балують себе і свою сім’ю.

Чорний

Чорний – колір розкоші і витонченості. Власники таких машин зазвичай горді і імпозантні, але не виглядають зухвало. Вони воліють елегантність, при цьому люблять все тримати під контролем, постійні і серйозні. Чорний – безумовно колір сильних людей.

Білий

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Цей колір найчастіше асоціюється з чистотою і чесністю. Власники таких машин елегантні і схильні в усьому досягати досконалості. Таким кольором людина хоче показати, що він молодий, свіжий і сучасний.

Інші кольори

Что можно узнать о человеке по цвету его машины

Ваша машина, як і ви самі, нестандартна і оригінальна? Це означає, що ви не женіться за модними тенденціями, а віддаєте перевагу приділяти увагу якості. Можливо, ви спеціально переробили машину або оновили класичну модель. І не важливо з яких причин ви це зробили. Скоріше за все, ви дуже любите свою машину і з таким кольором відчуваєте, що вона – гармонійне продовження вашої неповторної особистості.

За матеріалами headinsider

Джерело:infokava.com