Стало відомо, коли киянам повернуть гарячу воду

26 Червня 2017 10:27
Стало відомо, коли киянам повернуть гарячу воду

У столиці розпочали відновлення газопостачання на Теплоелектроцентраль № 6, що забезпечує гарячим водопостачанням житлові масиви Троєщини, частини Оболоні та Подолу.

«Укртрансгаз» зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6, які були введені раніше через несплату за послуги транспортування газу.

Очікується, що розгортання технологічних процесів займе 2-3 доби, а постачання гарячої води відбудеться з понеділка, 26 червня. Про це інформує сайт КМДА.

– Місто дякує учасникам переговорних процесів за досягнення конструктивного прогресу у вирішенні проблеми. Між дочірнім підприємством НАК «Нафтогаз» «Укртрансгаз» та ПАТ «Київенерго» досягнуто домовленості у питанні погашення заборгованості за транспортування природного газу. «Київенерго» за рахунок отриманих кредитних коштів від ДП «Енергоринок» розпочало оплату боргу: підприємство здійснило першу оплату боргу за транспортування природного газу в розмірі 20 млн грн. Залишок боргу, 41 млн грн, ПАТ «Київенерго» взяло на себе зобов’язання погасити відповідно до графіку. Місто гарантує забезпечити контроль за виконання з боку ПАТ «Київенерго» взятих зобов’язань, – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він звернув увагу, що відновлення постачання гарячої води в оселі киян розпочнеться з 26 червня.

– Припинення роботи ТЕЦ несе в собі низку глобальних ризиків для нормальної життєдіяльності міста, надання належної якості послуг людям. Місто дякує за те, що ці обставини були враховані в процесі розв’язання проблеми, сподіваємося, що в подальшому вдасться уникнути таких ситуацій, – зазначив він.

https://vechirniykiev.com.ua