Агропарк розваг із лабіринтом у гігантському кукурудзяному полі відкрив свій другий сезон у Києві

18 Липня 2017 11:36
8.jpg

На відвідувачів агропарку «Кукулабія» чекатиме безліч активних розваг на природі, задля яких не доведеться виїжджати за межі столиці.

Лабіринт, вирізаний у величезному кукурудзяному полі, є головним атракціоном навчально-розважального агропарку «Кукулабія». Минулого року його внесли до Національного реєстру рекордів України як найбільший у країні дизайнерський лабіринт у кукурудзяному полі. Цього року він буде ще цікавішим за наповненням і ще масштабнішим за розмірами. Лабіринт займає 45 000 м², а загальна довжина усіх його стежок сягає 1538 м.

Загалом площа парку становить майже 10 га за адресою: вул. Кільцева дорога, 110А (на території ринку «Столичний»). Відкриття сезону — 15 липня.

Лабіринт зроблено у формі карти нашої країни з написом: «Мандруй Україною!» Малюнок добре проглядається з висоти, в тому числі з ілюмінаторів літаків, які злітають з розташованого неподалік аеропорту «Київ». Над лабіринтом простягатиметься дерев’яний міст, який надасть змогу оцінити велич і масштаб проекту та робити вражаючі селфі.

У лабіринті на відвідувачів чекає пізнавальний квест. Вони шукатимуть відповіді на запитання, розташовані у різних точках лабіринту, й дізнаватимуться цікаві факти. Запитання квесту змінюватимуться декілька разів за сезон. Спеціально для малюків також буде окремо влаштовано дитячий кукурудзяний лабіринт поряд з основним.

Крім того, на території «Кукулабії» розташувались понад 30 локацій для активного відпочинку та розваг. У тому числі два дитячі лабіринти — із солом’яних тюків і мотузковий. Також тут будуть дитячі майданчики й батути, солом’яна гірка, гамаки в лісопосадці, гойдалки, пісочниця і навіть басейн із сіном, де можна стрибати, кидатися сіном та дивакувати — як кому заманеться. І, звісно, відвідувачі «Кукулабії» зможуть смачно поїсти на природі — до їхніх послуг пікнікова галявина та фуд-корт із розширеним меню, в тому числі дитячим.

Кожні вихідні у «Кукулабії» працюватиме сцена, де відбуватимуться веселі конкурсі та різноманітні заходи. Також в агропарку проводитимуться майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги та квест-змагання для компаній. У рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори співпрацюватимуть із партнерами та надаватимуть можливість для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків і сімей, які були вимушені переїхати із зони АТО.

«Нас дуже потішило те, з яким ентузіазмом кияни та гості міста сприйняли відкриття в минулому році першого у своєму роді українського агропарку. І ми із задоволенням готуємо до старту новий сезон «Кукулабії» із ще більшою кількістю розваг та з тією ж метою: прищеплювати любов до землі та популяризувати активний «зелений» відпочинок», — коментує Анатолій Циркун, автор і керівник проекту «Кукулабія».

Агропарк працюватиме у вихідні та святкові дні з 15 липня до 1 жовтня 2017 року включно.

Ініціатор відкриття агропарку — агенція AgriEvent у співпраці та за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Також партнерами проекту виступили компанії New Holland Agriculture, Dupont Pioneer, John Deere, Bayer, KUHN, Topiar, Smart Farming, Lactalis, O2PR, AgroPortal, «Полігранд», UaUa, веб-ресурс Agroportal.ua та оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Столичний».

Офіційний сайт агропарку: www.kukulabia.kiev.ua.

http://agronews.ua/node/80431