Молоко — як палка з двома кінцями. Воно корисне для організму, але лише за умови, якщо його правильно пити. Про неймовірні відкриття про цей продукт – читайте далі!
Відомо, що користь молока в великому вмісті протеїну, а крім того в молоці є потрібний організму людини кальцій. Також, в молоці є чимало вітамінів різних груп.
На Сході ще в давнину молоко вважали чудовим засобом для того, щоб заспокоїти нервову систему. Користь молока в тому, що його регулярне вживання вранці призводить до усунення сонливості, зміцнює психіку і покращує інтелект. Молоко на ніч – гарантія гарного сну.
Але cучасні фахівці від медицини кажуть, що молоко – це напій темної пори доби. Найкраще його вживати або зранку до сходу сонця, або ввечері – після заходу. А все тому, що енергія світила настільки потужна, що вдень молоко просто не перетравлюється та не засвоюється нашим організмом.
Кілька порад, дотримання яких зробить молоко цілющим напоєм для вашого організму
- Найкраще пити молоко гарячим. Холодне молоко пити не можна — це шкідливо для травлення.
- Якщо цілу склянку осилити ви не в змозі, починайте із кількох ложок. Пийте стільки, скільки хочеться вам, а не як «лікар прописав».
- Якщо ви кип’ятите молоко більше 15 хвилин, то це призводить до структурної зміни цінних білків у гіршу сторону (з точки зору поживної цінності). Тому знімайте його з вогню відразу ж після закипання.
- Щоб молоко добре засвоїлося, його потрібно вживати окремо від іншої їжі, або спільно з продуктами, що дають після перетравлення солодкий смак (з рисом, пшеницею, родзинками, фініками, бананами і т.д.).
Більш корисним молоко буде, якщо додати дрібку спецій
Кожна із приправ діє по-своєму: гвоздика розслаблює і допомагає заснути, а от кориця навпаки – додасть бадьорості і позитивно впливатиме на роботу кишково — шлункового тракту.
Король спецій шафран допомагає засвоюватися молоку навіть у людей із нетерпимістю до лактози. Шафран, зазвичай, додають у ранковий напій. Він не лише подарує заряд енергії на день, а й допоможе покращити колір обличчя, укріпити організм та продовжити молодість!
Від депресії та перевтоми врятує молоко із кардамоном.
Посилить імунітет імбир. Найкраще додавати його в молоко восени та взимку.
Заспокоїть розум мускатний горіх. Він перемагає головний біль та безсоння. Дрібка цих спеції в молоці покращує пам’ять та бадьорить!
Зміцнює імунітет також фенхель. Це відомий антиоксидант, який, до того ж, знімає біль, знезаражує та має сечогінну дію.
Для здорової печінки пийте молоко із куркумою. Жовта спеція стоїть на сторожі гарної шкіри і бореться зі зморшками.
Ну і звичайно, мед! Поєднання молока з медом чудово допомагає від кашлю, причиною якого стали грип, ГРВІ, ангіна або ж ларингіт. Це засіб стимулює вироблення і відходження мокроти, зміцнює імунітет, щоб організм зміг якомога швидше впоратися з інфекцією. А при вагітності даний напій може не тільки позбавити від кашлю, але і послужити хорошою профілактикою всіляких вірусних захворювань.
У більшості українських сімей молоко стало невід’ємним продуктом у повсякденного раціону. Тому, відкинувши випадки алергії та індивідуальної нестерпності, на запитання, пити чи не пити молоко – відповідаємо: пити! Але вживати цей продукт потрібно правильно!
Джерело: jisty.com.ua