Як вберегти здоров`я користуючись кондиціонером

7 Липня 2017 13:53

Із настанням спеки все більше львів’ян на робочих місцях чи в домівках користуються кондиціонерами. Однак крім бажаної прохолоди, за неправильного користування, він може завдати і шкоди здоров’ю. Кілька правил про те, як правильно користуватися кондиціонером.

фото: zdorovia.com.ua, etotdom.com

ФОТО: ZDOROVIA.COM.UA, ETOTDOM.COM

– Не знаходьтеся тривалий час бепосередньо під увімкненим кондиціонером. Сильний струмінь холодного повітря є рівносильним протягу, що може згубно впливати на здоров’я.

– Важливо пам’ятати про різницю температур у приміщенні та на вулиці. У спекотні дні вона не має перевищувати 7°С, а от у не дуже жаркий період вона може дорівнювати 4-5°С.

– Змінюйте фільтр у кондиціонері вчасно. Саме ця деталь відповідає за очищення, тому якщо його не змінювати, то весь бруд та пил, який на ньому назбирався, опиниться у ваших легенях.

 

– Не забувайте провітрювати приміщення. Це варто робити для того, аби наситити повітря у кімнаті киснем та зменшити рівень загазованості. Провітрюйте приміщення після роботи кондиціонера, а не під час.

– Кожні півроку рекомендують звертатися до спеціаліста з експлуатації кондиціонерів, що перевірятиме справність усіх систем очищення повітря.

– Тримайте у приміщеннях кімнатні рослини. Саме вони допоможуть внормувати рівень кисню у повітрі.

Джерело: Тvoemisto.tv