Додаток українки з Нью-Йорку завантажили 6 млн людей

24 Серпня 2017 13:44

24-річна Олександра Рогачова з Коломиї – CEO стартапу з 6 мільйонами користувачів. З 2016 року дівчина мешкає у Нью-Йорку.

У 2014 році Олександра разом з друзями з університету ім.Каразіна у Харкові виграла хакатон на тему технологій доповненої реальності – команда розробила прототип додатку, який показує користувачу як виглядатиме татуювання на його тілі.

  uapost.us

Демо-версія Inkhunter з’явилася в AppStore у 2015 році. У лютому 2016 року додаток допрацювали, зробили зрозумілішим, зручнішим та красивішим. Однак нову версію користувачі завантажувати не поспішали.
Тоді дівчина почала шукати інвестиції: надіслала 12 заявок в європейські та американські інкубатори; написала релізи про додаток у кілька західних ЗМІ.

Першими відгукнулися журналісти The Daily Dot. Потім були Product Hunt, TechCrunch, Vogue и Cosmopolitan – загалом видання в 40 країнах.

Додаток Inkhunter швидко зібрав перші 100 000 користувачів.

Олександра разом зі своїм партнером Павлом Разумовським отримали пропозицію від акселератора стартапів ERA переїхати до Нью-Йорка. Там їм запропонували 40 тисяч доларів інвестицій.

Поки команда Inkhunter тримає темп. Нещодавно хлопці домовилися про партнерство з кіностудією Fox. Компанія знімає серіал, головний герой якого має багато татуювань. Fox запропонувала розмістити галерею цих татуювань у додатку.

http://www.uamodna.com