Шкільні ярмарки розпочались в усіх районах столиці

10 Серпня 2017 12:13

В усіх районах столиці почали роботу шкільні ярмарки, які триватимуть щодня до 10-го вересня. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

“Напередодні нового 2017-2018 навчального року в районах Києва розпочали роботу шкільні ярмарки, які триватимуть щодня до 10 вересня. Про це повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва”, – йдеться у повідомленні.

Участь у шкільних ярмарках беруть підприємства легкої промисловості столиці, виробники товарів шкільного асортименту з інших регіонів України, дистриб’ютори та торгові підприємства.

Повний перелік адрес ярмарків, магазинів, відділів і секцій, де можна придбати шкільний одяг та приладдя, доступний на сайті департаменту.

Нагадаємо, що 12-го та 13-го серпня з 09:00 до 18:00 відбудеться загальноміський шкільний ярмарок на вулиці Хрещатик – непарний бік, нижній тротуар від центрального виходу зі ст. м. “Хрещатик” до Бессарабської площі. 12-го серпня з 13:00 до 15:00 відвідувачів також порадують виступи дитячих колективів народної творчості.