Центр Києва перекриють для репетицій військового параду вночі 16, 18 і 22 серпня

11 Серпня 2017 11:11

У Києві планують перекрити вулицю Хрещатик 16, 18 та 22 серпня у пізню пору доби, з 21 до 2 ночі, для репетиції військового параду до Дня Незалежності України. Така інформація є в наявності УНН.

Під час репетицій військового параду у ці дні у пізню пору планується перекриття вулиці для проїзду транспортних засобів. Зокрема, очікується заборона руху на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі.

Також у ці дні планується призупинити роботу паркувальних майданчиків для автомобілів на вул. Хрещатик (ділянка від Бессарабської площі до Європейської площі), в тому числі на місцях стоянки транспортних засобів Збройних сил України, які перевозять особовий склад піших парадних розрахунків по бульвару Лесі Українки (в обидва напрямки), Володимирському проїзді, вул. Богдана Хмельницького, Набережному шосе, Парковій дорозі.

Крім того, у зв’язку з репетицією військового параду передбачається також внести зміни в роботу міського пасажирського транспорту загального користування у місцях проведення заходів.

 

Джерело: УНН