Як зберігати спокій протягом робочого дня: корисні поради

3 Серпня 2017 09:16

Люди, які проводять 8-9 годин в офісі та не відриваються від монітора комп’ютера, відчувають втому, неуважність і емоційне напруження.

Ліцензований консультант у сфері психічного здоров’я Кеті Медлок поділилася п’ятьма корисними способами, щоб бути спокійним, зосередженим і не піддаватися стресу під час робочої рутини, пише Care2.

Плануйте графік дня

Якщо в людини не налагоджений робочий графік, такими ж неорганізованими будуть і думки. Складіть список справ, який дозволить працювати більш чітко, спокійно й ефективно. Оцініть свій звичний робочий день і врахуйте всі його особливості.

Включіть до розпорядку дня п’ятихвилинні перерви на прогулянку і розмірене глибоке дихання.

Обідайте не відволікаючись

Перерва на обід – це час присвячений харчуванню, а не смартфону, пошті або документам. Сідаючи за обідній стіл, не беріть із собою телефон і будь-які інші речі, які завадять вам розслабитися і отримати задоволення від їжі.

Щоб насититися і отримати заряд нової енергії, важливо їсти усвідомлено, відчуваючи смак, запах і текстуру продуктів.

Змініть звичну обстановку

Для гарного настрою і спокійної налагодженої роботи важливі приємні переживання і нові враження. Щоб бути зосередженим і вдумливим, прогуляйтеся навколо кварталу, де розташований ваш офіс, пройдіться по тих частинах будівлі, де ще не були.

Освіжіть робочий простір

Робочий стіл повинен бути організований так, щоб надихати на енергійну і результативну діяльність.

Наведіть порядок, поставте квіти, обприскайте робоче місце заспокійливим ефірним маслом, придбайте комфортну подушку для попереку.

Знаходьте хвилинку для медитації

Щоб жити більш усвідомлено і працювати з високою уважністю, корисно практикувати медитацію “Сканування тіла”. Подумки перевірте всі частини свого тіла, оцініть, розслаблені вони чи ні, спробуйте повністю розслабитися.

Така практика знімає напругу і дозволяє приступати до важливих завдань із новими силами.

Джерело: 24 канал