Співаючі скульптури зі всього світу (фото)

19 Вересня 2017 18:21

Співаюче дерево в британському Бернлі, являє собою триметрову скульптуру зі сталевих оцинкованих труб. Коли дме вітер, чути моторошне завивання в кілька октав одночасно.


Aeolus Wind Pavilion, розташований в Лондоні і являє собою складну конструкцію у вигляді арки, на зовнішній стороні якої знаходяться труби. Велика частина трубок з’єднана зі струнами, які, в свою чергу, з’єднані з мембранами. Навіть при невеликому вітрі, струни вібрують від вітру і «співають». Навіть у повне безвітря, арка грає на низьких частотах.


Звуковий сад американського Сіетла, знаходиться на території Національного управління океанічних і атмосферних досліджень. Він являє собою 12 опор, схожих на вишки мобільних операторів. Всередині кожної опори є труби різної довжини. Вони видають низькі звуки, коли лопатки вгорі починають обертатися від впливу вітру.

Блекпулський приливний орган складає близько 15 метрів у висоту. У воді розташовані вісім труб, з’єднаних з 18-ми трубками органу. Під час припливу вода виштовхує повітря з труб і змушує орган звучати.


Натхнення: re-actor.net,  http://cikavosti.com/